SYMETRYCZNY. DOSTĘP. DO  INTERNETU.


kolokacja, hosting, dzierżawa włókien światłowodowych, budownictwo telekomunikacyjne
 

Kierunki rozwoju

Firma DAWIS IT Sp. z o.o. swoją ofertę usługową buduje w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne. Regularnie współpracujemy ze strefą badawczo-rozwojową branżowych partnerów, prowadzimy też współpracę z wiodącymi ośrodkami naukowymi. Nasza oferta jest stale rozwijana w oparciu o transfer wiedzy, know-how oraz umiejętności naszego kreatywnego zespołu.

Jednocześnie w ramach swojej działalności podstawowej, firma DAWIS IT Sp. z o.o. prowadzi szkolenia oraz doradztwo zawodowe w postaci wyspecjalizowanych kursów, seminariów, szkoleń i doradztwa dla uczniów szkół technicznych i zawodowych pod kątem zdobywania praktycznych umiejętności w zawodzie inżyniera oraz technika telekomunikacji. Głównym zakresem działań związanym z ww. obszarem jest działalność oświatowa, edukacyjna oraz naukowa w zakresie łączności. 
Naszym celem jest przekazywanie wiedzy i doświadczenia wszystkim tym, którzy są zainteresowani wspólnym poszukiwaniem najlepszych rozwiązań. Celem tej działalności jest również wzbogacanie wiedzy uczniów z telekomunikacji, szczególnie w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych i związanych z tym możliwości usługowych. Oferta szkoleń jest wynikiem wieloletniej pracy i międzynarodowej wymiany doświadczeń specjalistów i współpracowników firmy DAWIS IT Sp. z o.o. oraz nawiązanej współpracy z Politechniką Warszawską oraz Stowarzyszeniem Inżynierów Telekomunikacji.
Kadra ta posiada wykształcenie, wiedzę i umiejętności pedagogiczne w zakresie organizacji, prowadzenia szkoleń i kształcenia młodzieży i osób dorosłych. Firma posiada własne warsztaty i zaplecze szkoleniowo-usługowe.

 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z klipem informacyjnym DAWIS IT Sp. z o.o.
 

Skontaktuj się z nami

Adres
Staszica 1, 05-800 Pruszków woj. Mazowieckie, Polska
Informacje kontaktowe
E-mail: biuro@dawis-it.pl Telefon: +48 22 350 90 50

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem